Yeni uygulamamıza taşınıyoruz!

Bizim Squatgirl appi ailemizin buluşması için harika bir yerdi, ama bildiğin gibi, kendi küçük hıçkırıkları vardı. Şimdi, Fitwell'in güçlü teknolojisi ile yolculuğumuzu herhangi bir sorun olmadan desteklemek için harika bir uygulamamız olacak.

Yeni uygulamamıza taşınıyoruz!

Bizim Squatgirl appi ailemizin buluşması için harika bir yerdi, ama bildiğin gibi, kendi küçük hıçkırıkları vardı. Şimdi, Fitwell'in güçlü teknolojisi ile yolculuğumuzu herhangi bir sorun olmadan desteklemek için harika bir uygulamamız olacak. Fitwell’de duvarımız ve Challenge’lerimiz herkese açık ve ücretsiz, bu videoyu seyredin. Ben uygulamamız için cebimden çok para ödedim ve artık karşılaşamıyorum çünkü sürekli yenilemek (hem Apple hem Android) gerekiyor. Fitwell yeni evimiz oldu ve ekibe minnettarım çünkü bizim aile bambaşka ve bir birimizi motive etmeye devam etmeliyiz. Her şey eskisi gibi kalıyor: duvar, challengeler ücretsiz ve videolarıma direkt YouTube ve bloguma direkt https://www.squatgirl.com adresinden bir şey ödemeden girebilirsiniz. Tek yeni şey bu: biri bir diyetisyen veya hocayla çalışmak isterse ama normal ücreti ona pahalı gelirse, bir premium üyesi olarak bu hizmetten faydalanabilecek. 12 haftalık 1 BEDEN KÜÇÜL programı için çok çalıştık ve içime sindi, herkes de harika sonuçlar alıyor. Daha fazla detaylar öğrenmek için şu videomu izle.

  • Hep yeni Challenge’ler seni heyecanlandıracak 
  • Yağ yakımını ve kas kütlesini artırmak için güç ve kardiyo egzersizleri yapacaksın 
  • En iyi sonuçları sağlamak için benden ipuçları ve motivasyon videoları seyredebileceksin 
  • Topluluk özelliği ile ben ve diğer Fitwell'ciler ile iletişim kuracaksın 
  • Kilo hedefine ulaşman için Fitwell tamamen sana göre kişiselleştirilmiş sağlıklı ve lezzetli bir yemek planı hazırlayacak
  • Adımlarını, tükettiğin kalorilerini, içtiğin suyu, yaptığın aktivitelerini ve öğünlerini takip edecek
  • Sana her günün sonunda kolay anlayabilecek bir rapor sunacak ve böylece hedefine ne kadar yaklaştığını göreceksin.

Fitwell'i hemen indir!

Sizi seviyorum, Fitwell’de görüşmek üzere


Daha Fazlasını Görmek İçin Tıklayın