4 Haftada 1 Beden Küçülme Challenge

4 haftada 1 beden incelmenizi sağlayacak egzersiz ve sağlıklı beslenme ile zayıflayarak vücut direncinizi arttırmanın yolları. Fit kalarak istediğiniz bedene sahip olabilirsiniz.

4 Haftada 1 Beden Küçülme Challenge
Challenge

Kendimizi sonbaharın rehavetine kaptırmamak ve bedenlerimizi kışa hazırlayıp fit olmak için yepyeni, eğlenceli ve içinde ihtiyacınız olacak her şeyi birlikte bulacağınız 4 haftalık harika bir  CHALLENGE  programı hazırladım.

Bu programla bir beden küçülüp fit olmayı hedefliyoruz ama aynı zamanda egzersiz  ve sağlıklı beslenme sayesinde bir taraftan da vücut direncimizi arttırarak virüslere karşı güçlenmeyi hedefliyoruz.

Bize sürekli hizmet eden bedenlerimiz günde 10 dakikayı sadece ona ayırmamızı hak ediyor diye düşünüyorum. Vaktim yok demenin bahane olduğunu hepimiz biliyoruz, değil mi? Unutmayın biz bedenimize ne kadar iyi bakar ona şefkat gösterirsek o da karşılığında bize o kadar daha iyi bir yol arkadaşı olur.

Program tamamen ücretsiz ve tek yapmanız gereken şey, bloğuma (buradan) email adresinizle üye olmak. 

Size 4 hafta boyunca haftalık bir takvim gelecek, ve oradan linke tıklayarak bunlara ulaşabileceksiniz:

  • Günün Antrenmanı (yepyeni 10 Dakikalık bir video)
  • Günün Ekstra Hareketleri (daha fazla çalışmak isteyenler için)
  • Günün Tarifi (hafta içi yazılı şeklinde, Cumartesi tatlı videosu geliyor)
  • Günün Blog Yazısı (haftanın konusuyla ilgili daha çok bilgi öğreneceksiniz)
  • Günün Motivasyonu (bir koç olarak sizinle pozitif psikoloji konseptinde farkındalığınızı yükselten bir cümle paylaşıyorum)

Hemen ölçüleri alın, bir öncesi fotoğrafı çekin ve sizinle katılmak isteyen arkadaşlarınıza haber verin.

Videolarımı takip etmek için kanalıma üye olmayı ve bildirimlerin size gelmesi için zili açmayı unutmayın. 

Haydi bu sefer tüm bahaneleri bir tarafa bırakalım ve hep birlikte ailece el ele vererek zorlandığımız zamanlarda bunu birbirimizle paylaşarak, birbirimizi motive ederek  ve destekleyerek bu bir aylık eğlenceli yolculuğa çıkalım.