Evde Antrenman: Askeri Kamp

Evde Antrenman: Askeri Kamp. Evde antrenman yapmaya bayılırız değil mi? Hadi size bir sandalye hariç bir şey ihtiyacı yok.

Evde Antrenman: Askeri Kamp

Spor kulübüne gidemiyor musunuz? Öyle ise kulübe kadar gitmenize gerek yok. Sizin için seyahat esnasında, evde ya da otelde yapabileceğiniz bir antrenman hazırladım. Üstelik bir sandalye hariç hiçbir ekipmana da ihtiyacınız yok. Antrenmanı yaparken kendi vücut ağırlığımızı kullanacağız.

Antrenmanın içinde yoğunlukla bacak ve popo hareketleri var. Bu hareketleri yağ yakımını hızlandırıp kas kütlesi kazanmanıza yardımcı olacak karın hareketleri ile birleştirdim.

Hangi seviyede olduğunuza göre bu antrenmanı 30-60 dakika arasında bitirebilirsiniz.

Öncelikle modunuzdan başlayalım: Antrenman yapmak çok eğlencelidir. Havaya girmelisiniz: Kadınlar kendilerini içinde seksi hissettikleri yoga kıyafetini, erkekler ise kendilerini rahat hissettikleri şortlarını giyebilirler. Bundan sonra en sevdiğiniz parçayı yüksek sesle çalmaya başlayın ve parçanın sonuna kadar dans edin. Bu sizin ISINMANIZ olacak.

Eğer spor yapmaya yeni başlamışsanız, yapabildiğiniz kadar tekrar yapın ve setlerinizi yavaş yavaş tamamlamaya çalışın.  Bu işin %70-80’inin beslenme olduğunu ve %20-30’unun antrenman yapmak olduğunu unutmayın. Hayalinizdeki vücuda kavuşabilmek için antrenmanlarınızı sağlıklı bir beslenme ile birlikte yürütmelisiniz.

Eğlenmeyi ve elde ettiğiniz sonuçları benimle paylaşmayı unutmayın.

1-    STEP-UP 3×30 (2×15) reps

2-    LUNGE 3×30 (2×15) reps

3-    SQUAT JUMPS 3×15 reps

4-    KICKBACKS 3×30 (2×15) reps

5-    PUSH-UPS 3×15 reps

6-    TRICEPS DIPS 3×15 reps

7-    BICYCLE CRUNCH 3×30 reps

8-    PLANK 3×15 sec